مدیر بازرگانی شرکت صنایع آتش بس پارس

محمد فضیلتی  مدیر بازرگانی صنایع آتش بس پارس به واردات بی رویه از چین اشاره کرد و گفت : هرچندطی چند سال اخیر  تا حدودی از کالا و تولیدات داخلی حمایت می شود ولی این حمایت آن گونه نیست که باعث دلگرمی و پشتوانه تولید کننده و سازنده داخلی شود .
وی تصریح کرد : متاسفانه برخی شرکت های بازگانی با  واسطه گری کالاها و اجناس چینی را به اسم تولید داخل وارد کشور می کنند و تحت عنوان کالای ایرانی با قیمت پایین تر عرضه می کنند که این مساله هم به مشکلات و معضل های تولید کنندگان واقعی اضافه شده است .
وی افزود :شرکت های بازرگانی که کار واسطه گری را انجام می دهند  در حال افزایش هستند واگر مسوولان و دولتمردان با این مساله برخورد جدی نکنند ،به طور حتم تا چند وقت دیگر تولید داخل و سازندگان نابود می شوند.

یک دیدگاه برای “مدیر بازرگانی شرکت صنایع آتش بس پارس

  1. شرکت هایی که کار واسطه گری را انجام میدهند باید متوقف شوند.واردات بی رویه محصولات چینی بی کیفیت تنها نتیجه اش عدم توانایی خاموش کردن آتش و سوختن جنگلها نیروگاها و… است. باید با کسانی که در زمینه واردات کالاهای آتشنشانی بی کیفیت چینی هر گونه همکاری میکنند به شدت برخورد شود و از تولید کنندگان داخلی حمایت بیشتری صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>